Godło Polski

Koła Zainteresowań 2017/2018

  Koła przedmiotowe  
Przedmiot Imię i nazwisko nauczyciela  Termin
Język polski Agnieszka Naumowicz Wtorek 16.30; maturzyści - piątek 7.45
Język polski Barbara Nowierska środa 7.54
Matematyka Urszula Anioł środa 7.45 (co 2 tygodnie)
Matematyka Małgorzata Stromczyńska-Snopek wtorek 7.15 - kl I T; środa 7.15 - kl. II T
Matematyka, fizyka Wiesław Pupiec poniedziałek 16.15
Język niemiecki Sylwia Pogorzelczyk środa 14.45 (co 2 tygodnie); maturzyści piatek 7.45 (co 2 tygodnie)
Język angielski Bogna Sikora wtorek 15.05; środa 14.45
Język angielski Agnieszka Rek-Duszyńska wtorek 15.00
Geografia Elżbieta Rosada wtorek 16.00
Geografia Joanna Kubiak wtorek 15.00
Historia, wos, historia i społeczeństwo Agnieszka Sobkowiak piątek 13,20
Biologia Agnieszka Wydarta piątek 15.00
Edukacja dla bezpieczeństwa, wf Sylwia Popielska środa 15.00
Chemia, przedmioty zawodowe Krzysztof Gromadziński poniedziałek 14.15
Podstawy przedsiębiorczości, przedmioty zawodowe Joanna Kurek czwartek 13.10
Przedmioty zawodowe Anna Lubik wtorek, czwartek 15.00
Przedmioty zawodowe Anita Hoffmann poniedziałek 16.00
Przedmioty zawodowe Tomasz Strzelczyk piątek 12.15
  Koła zainteresowań  
Eurokoło Agnieszka Sobkowiak sroda - co 2 tydzień
Wronex Anna Lubik wg potrzeb
Wymiana Sylwia Pogorzelczyk czwartki - wg potrzeb
Caritas Rafał Dąbrowicz wg potrzeb
Samorząd Uczniowski Dominika Rudy wg potrzeb
Piłka nożna Damian Sieczka wtorek 18.00-19.30, piątek 15.00-16.00
Piłka siatkowa Sławomir Barszczewski wtorek 15.00-16.30
Siłownia Sylwia Popielska poniedziałek 14.00-15.00,            środa 15.00-16.00
Siłownia Damian Sieczka piątek 1.000-16.00
Polityka Prywatności
E-Dziennik
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Hotel Olympic Wronki
Spomasz Wronki