Ubezpieczenie uczniów

Wzorem lat ubiegłych Rada Rodziców naszej szkoły dokonała analizy ofert ubezpieczenia od NASTĘPSTW NIESZCZĘŚLIWYCH WYPADKÓW złożonych przez różne firmy ubezpieczeniowe. Informujemy, że najkorzystniejszą ofertę przedstawiło Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji AXA S.A., reprezentowane przez p. Tomasza Kołowrotkiewicza z firmy Bezpieczny.pl sp. z o.o.

Poniżej zamieszczamy następujące linki - (dokumenty do pobrania także w zakladce POBIERZ)
Ogólne Warunki Ubezpieczenia AXA 2017
Tabela Trwałych Uszczerbków 2017
Zgłoszenie zdarzenia – Wniosek
Polisa nr: 92103734 - wariant I

W roku szkolnym 2017/2018 opiekunem uczniów z tytułu obsługi ubezpieczenia jest p. Tomasz Kołowrotkiewicz z Poznania.
Wszystkie pytania dotyczące ubezpieczenia i zgłaszania wypadków należy kierować do niego.
Kontakt:
kom. 533 670 281