Ubezpieczenie uczniów

Rada Rodziców naszej szkoły dokonała analizy ofert ubezpieczenia od NASTĘPSTW NIESZCZĘŚLIWYCH WYPADKÓW złożonych przez różne firmy ubezpieczeniowe. Informujemy, że najkorzystniejszą ofertę na r. szk. 2020/2021 przedstawiło Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Ubezpieczenie jest nieobowiązkowe, jednakże Rodzice (lub Pracodawcy) przedstawiają oświadczenie, iż uczeń jest ubezpieczony w zakładzie pracy rodzica lub (w przypadku szkół branżowych) - przez pracodawcę.

W roku szkolnym 2020/21 obowiązuje:

• Polisa nr: 9000436173
  • Wariant I - 35 zł
  • Suma ubezpieczenia - 12 000
  • Wszystkie sprawy związane z obsługą polisy i likwidacji roszczeń prosimy kierować do Tomasza Kołowrotkiewicza nr tel. 533 670 281

Tegoroczna oferta została poszerzona o:

• pobyt w szpitalu z powodu COVID-19 do 67r.ż.: min. 2 dni pobytu w szpitalu z potwierdzoną jednostką - świadczenie od 400 do 1 000zł - w zależności od wariantu oraz ewentualny, min. 2 dniowy pobyt na OIOM - dodatkowo od 200 do 500 zł. W wersji grupowej, suma 2 pobytów: od 600 do 1500zł.

Poniżej zamieszczamy informacje o warunkach ubezpieczenia Bezpieczny.pl:

Opiekunem uczniów z tytułu obsługi ubezpieczenia jest p. Tomasz Kołowrotkiewicz z Poznania.
Kontakt:
kom. 533 670 281