Godło Polski

Dla Ucznia

Doradca Zawodowy

Celem działania szkolnego doradcy zawodowego jest przygotowanie młodzieży do trafnego wyboru zawodu oraz drogi dalszego kształcenia. Szkoła pragnie by każdy uczeń naszej szkoły potrafił poradzić sobie w sytuacjach trudnych, takich jak: bezrobocie, adaptacja do nowych warunków pracy i mobilności zawodowej.

Działając na wielu polach dążymy do przygotowania ucznia do roli pracownika, a rodziców do efektywnego wspierania młodzieży w podejmowaniu decyzji edukacyjnych i zawodowych. Rolą doradcy zawodowego jest udzielanie indywidualnych porad edukacyjnych i zawodowych uczniom i ich rodzicom, prowadzenie grupowych zajęć aktywizujących, które mają za zadanie przygotować uczniów do świadomego planowania kariery zawodowej.
Zapraszam uczniów oraz rodziców na konsultacje.

Szkolny doradca zawodowy - Joanna Kurek

Poniedziałek

Środa

7:45-8:30

13:10-13:55

Polityka Prywatności
E-Dziennik
Office365
Plan lekcji
Zajęcia dodatkowe
Brązowa tarcza
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki