Hanna Siuda

"Życie to pasjonujące zajęcie, szczególnie,
gdy można je przeżyć dla innych."

Hellen Keller

Uczniu! Zwróć się do pedagoga szkolnego:

• jeśli czujesz się samotny
  • masz wrażenie, że nikt Cię nie rozumie
  • nie potrafisz porozumieć się z kolegami.
  • masz problemy rodzinne
  • znajdujesz się w trudnej sytuacji materialnej
  • chciałbyś podzielić się swoimi radościami i sukcesami
  • masz ciekawe pomysły, które chciałbyś realizować
  • przyjdź także z każdą sprawą, z którą sam nie potrafisz sobie poradzić.

Rodzicu! Zwróć się do pedagoga szkolnego:

• gdy niepokoi Cię zachowanie dziecka
  • zauważasz u niego problemy z nauką
  • chcesz porozmawiać o dziecku i twoich z nim relacjach
  • potrzebujesz wsparcia w procesie wychowania
  • masz pytania i nie wiesz, do kogo zwrócić się po pomoc
  • znajdujesz się w trudnej sytuacji materialnej.

Godziny pracy pedagoga:

9.00-14.30

12.00-16.00

8.00-11.00

9.00-15.30

9.00-12.00

plakat bibliotekaCZYTANIE JEST TRENDY!

Biblioteka szkolna łączy w sobie:

- wypożyczalnię,
- czytelnię,
- Szkolne Centrum Informacji Multimedialnej,
- Szkolne Centrum Doradztwa Zawodowego.

Księgozbiór to dostęp do ponad 11.000 pozycji książkowych systematycznie wzbogacany o nowości pojawiające się na rynku wydawniczym, takich autorów jak: Nicolas Sparcs, Federico Moccia, Stephanie Mayer, J. R. R. Tolkien, G. R. R. Martin, Harlan Coben, Lee Child, Ewa Nowak, Katarzyna Michalak, Ewa Ficner-Ogonowska i wielu innych. Bogata oferta książek z różnych dziedzin, uzupełniana jest w oparciu o preferencje czytelnicze młodzieży!

Biblioteka pełniąc funkcję Szkolnego Centrum Informacji Multimedialnej wyposażona jest w sześć nowoczesnych stanowisk komputerowych z nieograniczonym dostępem do Internetu.

Księgozbiór dostępny jest nie tylko dla uczniów, nauczycieli czy pracowników szkoły. Do skorzystania z zasobów biblioteki zapraszamy również rodziców, dla których przygotowaliśmy m. in. książki z zakresu opieki, wychowania, problemów wieku dorastania czy profilaktyki.

W bibliotece działa Koło czytelnicze, którego głównym zadaniem jest prowadzenie bloga czytelniczego, informującego m. in. o zakupionych nowościach ( http://modanaczytanie.blogspot.com/ ). Aktywność koła to także udział w ogólnopolskiej akcji „Cała Polska czyta dzieciom” oraz promowanie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży.

BIBLIOTEKA ZAPRASZA!

Dominika Rudy

Godziny otwarcia:

10.00-16.00

Higienistka

Godziny pracy:

8.00-12.00

Szkolenie Praktyczne

Kierownik szkolenia praktycznego - mgr Joanna Kurek

• Godziny pracy:

7.30-15.30

7.30-15.00

7.30-14.00

11.00-15.00

Praktyki zawodowe w r.szk. 2017/2018:

• klasa II  - technik ekonomista:  09.10 - 03.11.2017
  • klasa III - technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej: 04.06 - 30.06.2018
  • klasa II - technik ekonomista:  18.06 - 30.06.2018

Biblioteka (2)

plakat bibliotekaCZYTANIE JEST TRENDY!

Biblioteka szkolna łączy w sobie:

- wypożyczalnię,
- czytelnię,
- Szkolne Centrum Informacji Multimedialnej,
- Szkolne Centrum Doradztwa Zawodowego.

BIBLIOTEKA ZAPRASZA!

Dominika Rudy