Godło Polski

Aktualności

Szanowni Rodzice i Uczniowie

Informuję, że od poniedziałku 15 kwietnia 2019 r. w naszej szkole będzie kontynuowany strajk. Bardzo proszę o wyrozumiałość i dziękuję za wsparcie okazywane  szkole i nauczycielom. Jest to dla nas bardzo ważne.

O wszystkich zmianach będę powiadamiać na bieżąco. Jednocześnie informuję, że pion administracji pracuje bez zmian.

Z wyrazami szacunku

dyrektor Sławomir Barszczewski

Szanowni Rodzice uczniów naszej szkoły

W związku z tym, że rozmowy związków zawodowych z przedstawicielami MEN nie osiągnęły oczekiwanego rezultatu, pragnę poinformować Państwa o tym, że prawdopodobnie od poniedziałku 08.04.2019r. do odwołania - w ZS Nr 2 im. Stanisława Konarskiego będzie miał miejsce strajk nauczycieli.

W tym czasie w szkole NIE BĘDĄ odbywać się w szkole zajęcia dydaktyczne. Jeśli zajdzie taka potrzeba- zajęcia opiekuńcze będą miały miejsce na sali gimnastycznej.

Jednocześnie przypominam, że uczniowie Szkoły branżowej I stopnia (wszystkie klasy) - jako młodociani pracownicy, zgodnie z Kodeksem Pracy - w przypadku gdy w szkole nie ma zajęć dydaktycznych, mają obowiązek uczęszczać na praktyki zawodowe.

Bardzo proszę o zrozumienie w tej trudnej sytuacji. Zapewniam, że będą Państwo na bieżąco informowani o rozwoju wydarzeń.

Z poważaniem

Sławomir Barszczewski
dyrektor szkoły

Zwiedzamy GELG

W Gelgu

W ramach realizowanego programu doradztwa zawodowego klasa III ZA z Branżowej Szkoły I Stopnia poznała specyfikę pracy w firmie Gelg spółka z o.o.
Uczniowie wraz z wychowawczynią Agnieszką Sobkowiak poznali cykl produkcyjny, 

Czytaj więcej...

Medal dla piłkarzy

Medal dla piłkarzy

1 kwietnia 2019 r. odbyły się Powiatowe Mistrzostwa w Piłce Nożnej.
Drużyna pod kierunkiem pana Damiana Sieczki zdobyła brązowy medal. W skład drużyny weszli: Kamil Mataj, Kacper Olejniczak, Jakub Wójcik, Jakub Kaczmarek, Jakub Biniek, Mateusz Pilarski, Paweł Kaczmarek, Bartosz Pogorzelczk, Jakub Sobota i Daniel Śliwiński.

Czytaj więcej...

Animatorzy w Chojnie

Wśród dzieci z Chojna

Animatorzy czasu wolnego: Angelika Mamet, Oliwia Kudlińska i Jakub Nowak zorganizowali zabawy dla dzieci ze szkoły Podstawowej im. Agnieszki Bartol w Chojnie. Był tor przeszkód, zabawy, tańce oraz teatrzyk pt. "Czerwony kapturek". Dzieci podziękowały starszym kolegom gromkimi oklaskami i zmęczone ale pełne radości wróciły na zajęcia. Więcej zdjęć - na FB.

Sportowe sukcesy

Sukcesy biegaczy

Mamy złoto i brąz w Mistrzostwach Powiatu w Biegach Przełajowych.
Jakub Biniek I miejsce z klasy I branżowej, a Łukasz Kremer III miejsce z klasy II technikum ekonomicznego.
Gratulacje dla Mistrzów :). Zdjęcia - FB

Egzaminy zawodowe

Egzaminy

Chwalimy się 100% zdawalnością egzaminu zawodowego :)
11 uczniów stanowiących grupę technikum budowlanego w klasie III T otrzymało w dniu dzisiejszym świadectwo potwierdzające kwalifikacje w zawodzie murarz-tynkarz kwalifikacja B.18. Przed nimi jeszcze drugi egzamin w sesji letniej 2018/2019.Trzymamy kciuki :)

Polityka Prywatności
E-Dziennik
Facebook
Pracujemy z programem ZWCAD
Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego
Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Czas Zawodowców
Do Pobrania
Biuletyn Informacji Publicznej

Partnerzy Szkoły

Amica - AGD : Lodówki, Zmywarki do naczyń, Kuchenki
Spomasz Wronki
Hotel Olympic Wronki